Новости

Шановні колеги!
Повідомляємо Вас, що із різким збільшенням курсу валют, з 22.07.2022 піднімаються ціни на продукцію ПП "Артон".
Нові ціни просимо уточнювати у наших менеджерів.

Слава Україні!
В ці важкі для нашої країни та для всіх нас часи наша компанія намагається налагодити роботу.
Ми, в межах наших можливостей, будемо підтримувати наших клієнтів та економіку країни.

Якщо у Вас є можливість працювати, а потрібно обладнання та матеріали – ми з великим задоволенням організуємо поставку необхідних товарів.

Бажаємо всім нам найшвидшої перемоги та мирного неба над головою!
Тримаймося!
Приветствуем!
Слава Украине!
Ситуация в Киеве довольно сложная, тем не менее мы пробуем частично возобговить работу офиса и склада (отгрузки ориентировочно раз в неделю).
Поэтому просим учитывать, что заказы могут быть отгружены с задержкой.
Сохраняем боевой настрой и помогаем ВСУ.
С уважением,
Группа компаний "Эрис"
В связи с повышением цен на материалы, компоненты и энергоносители с 14.03.2022 поднимаются цены на продукцию «Тірас-12»: изменения касаются охранных, пожарных систем и оповещения.


Шановні друзі!
З гордістю повідомляємо, що ГРУПА КОМПАНІЙ ЕРІС розпочала власне виробництво та продаж коробок вогнестійких монтажних серії "КВМ-1" та "КВМ-2".
1 ЖОВТНЯ 2020 року ми отримали СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ на свої вироби. Також КВМ пройшли вогневі випробування у спеціалізованій лаботаторії та відповідають усім вимогам стандартів якості та пожежної безпеки. 
Наша продукція виготовляється на сто відсотків з українських матеріалів та комплектуючих. Перші впевнені кроки в напрямку розвитку саме виробництва національного продукту зроблені. І це тільки початок...
Ми готові задовольняти потреби ринку пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу вже сьогодні і пропонуємо конкурентні ціни, високу якість та постійну наявність виробів на нашому складі.
Відділ продажів з нетерпінням чекає Ваших замовлень!